Czech Hallyu Wave

O nás

Czech Hallyu Wave je občanské sdružení, zabývající se podporou vztahů mezi Českou a Korejskou republikou, propagací korejské moderní kultury v ČR a naopak.

Hlavní činností našeho sdružení je organizace každoroční akce, která v současné době nese název Hallyu Weekend, jejíž cílem je nejen setkání fanoušků korejské moderní kultury z celé republiky (i okolí), ale také přiblížit korejskou kulturu (a to nejen hudbu) obyvatelům České republiky. Hallyu Weekend je dvoudenní akce, jejíž první den (Hallyu Event, zpravidla sobota) se zaměřuje na přednášky převážně o korejské popové hudbě, ale také o ostatních odvětvích jak moderní tak tradiční kultury.
Druhý den Hallyu Weekendu se již tradičně nese pod názvem K-POP Contest a jedná se o soutěž ve zpěvu a tanci s K-POPovou tématikou. Vítěz každého ročníku K-POP Contestu dostane šanci probojovat se do finále celosvětového K-POP World Festivalu, pořádaného televizí KBS v Changwonu v Koreji.

V roce 2012 se vítězkám K-POP Contestu, skupině O.M.G., podařilo v Changwonu obhájit své vítězství a získaly tak hlavní cenu celého festivalu. Vítězky K-POP Contestu v roce 2013, skupina SIX OF A KIND, pak taktéž do finále odcestovaly a odvezly si krásný bronz a v roce 2013 Česká republika bodovala znovu, tentokrát stříbrem, které si odvezla skupina Effe(x)tion.

Více informací jak o akcích, které se již udály, tak o akcích plánovaných naleznete na těchto stránkách. Zároveň Vás budeme rádi informovat o všech dalších akcích v České republice spojených s korejskou kulturou (proto nás neváhejte informovat, pokud víte o akci, která na našem webu není uvedena)

Czech Hallyu Wave úzce spolupracuje s Velvyslanectvím korejské republiky, kterému děkujeme za veškeré poskytnuté možnosti a výhody.

Kontakt:
IČ: 22717331
Czech Hallyu Wave Facebook
e-mail: czechhallyuwave@gmail.com

Členové představenstva:
Barbora Sedláčková (facebook)
Aneta Šubrtová (facebook)
Mia Hartová (facebook)
Další členové realizačního týmu:
Gabriela Sedláčková
Michaela Sojková
Veronika Rakusová
Zuzana Šťastná

Reklamy

12 thoughts on “O nás

 1. mam otazku, je mozne mit v Praze kurzy Kpop tance? V hodne zemich to je, ale tady ne. Takze bych rada vedela jestli by to bylo mozne mit i Praze. A vubec je tady hodne Kpop fans?

 2. Nevíte o nějaké možnosti, jak se dostat k k-pop dance skupině? Ráda bych s tímhle tancem začala, ale v okolí Liberce nemůžu najít nikoho, kdo by se tím zabýval.

 3. Ahoj,psala sem vám e-mail,ale nikdo mě neodpovedel tak píší sem,Chceme s kamarádkami se vydat na Czech hallyu wave prosím odpověděla by jste mě jedna z vás na e-mail děkuji moc 🙂

 4. Dobrý den,
  si děláte srandu, že až za měsíc napíšete výsledky po tom co oba soutezici checkovali email kazdy den. Muzete mi rict duvod proc to tak bylo. Pokud je to kvuli druhemu videu ktere meli poslat tak je neinformovali. Omlouvam se za takovy prepad , ale tato organizace je velmi vskutku spatna.

  • Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Bohužel však na špatné straně, pozdní sdělení výsledků nemá s organizací CZHW nic společného.
   Žádná videa se doposílat neměla. Soutěžící dostali potřebná pravidla ohledně doposílání, posbírali jsme od nich dotazy, které jsme následně na korejskou stranu poslali, dostali jsme brzy odpovědi a soutěžícícm jsme na ně odpověděli – tedy ano, soutěžící věděli, že nebylo nutné další videonahrávky dodávat.
   Po několika urgencích jsme bohužel až včera večer obdrželi informaci o nepostupu a odeslání e-mailu s touto informací bylo to první, co jsem dnes udělala při přihlášení na počítač.
   nepostup a stejně tak pozdní informace nás mrzí stejně jako vás, i soutěžící, ale bohužel toto opravdu není nic, s čím by jsme mohli jakkoliv pohnout.
   Děkujeme za pochopení.
   Za CZHW, Babu

 5. Dobrý den,
  jak píšete, finále soutěže se koná v Koreji. Můžete mě sdělit, když tam cestuje dívčí taneční skupina, jakým způsobem
  je zajištěna její bezpečnost? Děkuji

 6. Dobrý den:)
  Mám dotaz ohledně letu.
  Je možné, aby mohli letět reprezentovat Českou Republiku i skupiny, které nedovršili plnoletosti?
  A měl by s nimi letět zákoný zástupce nebo by byl ke skupině přidělen?

 7. Dobrý den, nevíte někdo prosím o možnosti k-pop dance v Praze?

  • Právě že jsem taky narazila na hodně lidí co hledá nějaký lidi nebo možnost tance v Praze.Taky jsem z Prahy a chtěla bych nějak zařídit setkání a skupinu.Jde jen o domluvě.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s