Seoulution (představení 2019)

Seoulution

Kategorie: Performance

Členky:
Chunghee (Kateřina Žáková), vocal
LoL (Marie Žáková), main dancer
Nexee (Andrea Samková), visual
Ela (Elena Knopová), dancer
Luna (Ivana Šmejkalová), Unnie

Fashion, passion, revolution. We’re the solution. Annyeong haseyo! Seoulution imnida!

O nás:
Jsme pětičlenná dívčí skupina pocházející z Prahy a okolí. Pro ty, co nás ještě neznají, první zmínku byste našli někde v záznamech K-pop Contestu 2018, ale v současném složení působíme teprve od září. (Tedy abych byla přesná: pár měsíců po konkurzu nás jedna členka opustila, tudíž jsme musely najít náhradu pro již existující vystoupení. Když už jsme si myslely, že budeme muset předělat choreografii pro sudý počet, našla se nová pátá členka.) To byl také začátek naší společné cesty. I když se to možná na první pohled nezdá, máme mezi sebou až pětiroční věkový rozdíl. Ten ale ničemu nebrání, právě naopak; skupina funguje bez větších neshod a hádek (když tedy nepočítáme spory o pořadí ve frontě na kebab – tímto zdravíme milého pána za pultem!)

Jak už jsem zmiňovala, contestu už jsme se jednou zúčastnily, ale žádná sláva to nebyla (někteří si možná ještě pamatují xd) Byly jsme jen čtyři a čas nám taky nijak nenahrával, nemluvě o přístupu některých členů. Tentokrát jsme se pečlivě připravovaly už od září a podle toho vystoupení také vypadalo.

I přes to, že nikdo po minulém roce nečekal nic velkého, jsme dokázaly roztančit pověstnou zadní část publika a svou pílí i hlasovým výkonem přesvědčit porotu. No a teď jsme ve finále. Myslím, že teď budu mluvit za všechny členky, když řeknu, že postup jsme nečekaly a bylo velké překvapení vidět mezi postupujícími své jméno.

Nicméně čas se krátí a my musíme pokračovat v honbě za ještě lepšími výsledky. Frekvence tréninků se značně zvýšila, to, na co jsme předtím měly rok, teď musíme stihnout za měsíc. Ačkoliv je to místy vyčerpávající, víme, že pokus budeme mít jen jeden. Neubíráme na plynu, ba jedeme stále rychleji. S vírou v chladnější dny dále pokračujeme v nadměrné fyzické aktivitě za nadměrných teplot, abychom se dostaly k nedobytému cíli.

A to všechno proto, že vám chceme v den D předvést to nejlepší, co z našeho potenciálu dostaneme. Děkujeme vám za veškerou podporu, věříme, že společně to dokážeme. Přejeme vám krásné prázdniny a 13. července se na vás budeme těšit. 

Vzkaz pro fanoušky:
(Pokud nás chcete v den D podpořit, vezměte si s sebou vějíře (či barevné stužky) a zvedněte je při našem vystoupení nad hlavu 😉

Video představení: