Představení skupiny: Fate

fate1

Fate

Členky:
Phuong Anh/Aeri – leader
Hong Huong/Jaein – main dancer
Bao Chau/Hannie – main vocal, 4D
Sabina Ryllová/Sabine – face of the group
Agáta Straková/Agatha – maknae

(ve věkovém rozmezí 14-22let)

Kategorie: Performance

O skupině:
Annyeong!

Zdraví vás skupina FATE. Do k-pop contestu se letos hlásíme již po druhé a tentokrát jako 5ti členná skupina. Naši sestavu doplnila (staro)nová členka, která se rozhodla s námi zabojovat o vítězství. Rok od roku se všichni soutěžící rapidně zlepšují, a tak je nám jasné, že to pro nás nebude jednoduché.

Před pár dny jsme oslavily již třetí výročí od vzniku naší skupiny. Stále ale nemůžeme pochopit jednu skutečnost, jak jsme se mohly zrovna my dát dohromady? Přeci jen věkový rozdíl mezi námi není zrovna malý, nebydlíme všechny ani ve stejném městě a co si budeme nalhávat, láska mezi námi také nepanovala. 😀 Ale přesto jsme si k sobě díky k-popu dokázaly najít cestu a dnes bychom jedna bez druhé nedaly ani ránu.

fate2

Také bychom chtěly tímto poděkovat této soutěži, jelikož díky ní jsme si odnesly mnoho zkušeností, zážitků a hlavně nás stmelila a namotivovala k tomu, abychom na sobě ještě více dřely. Je nám velkou ctí, že se již podruhé můžeme zúčastnit finále a doufáme, že nikoho nezklameme.

Videoukázka:

 

Vzkaz pro fanoušky:
Budeme velice rády za každou formu podpory. Doufáme, že nejen nás, ale i ostatní soutěžící povzbudíte potleskem, který nám dodá energii a sebevědomí. Také by nás potěšil i pozdrav nebo klidně si můžete dojít povykládat :D.
Možná se bude zdát, že jsme nespolečenská a tichá skupina, ale opak je skutečností :D.

Už se na všechny moc těšíme a doufáme, že vás letos náš výběr choreografie (která je úplně odlišná od minulého roku) překvapí. Všem soutěžícím držíme palce a FIGHTING!

Odkazy:
Youtube
Facebook
Instagram
Ask

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s