Představení interpreta: Hayan Ha-Nhi

Hayan Ha-Nhi

Hayan Ha-Nhi

Jméno: Hayan Ha-Nhi
Věk: 22

Kategorie: Zpěv

O mně:
Ahoj! 🙂 Jelikož mé vlastní jméno není ani trochu umělecké, budu vystupovat pod stage jménem Hayan Ha-Nhi, které vymyslela moje kamarádka Hagu, já nejsem totiž moc kreativní člověk… Hagu patří můj obrovský upřímný dík a to nejen za zajímavou přezdívku, ale hlavně za to, že mě informovala o této pozoruhodné soutěži. O K- POPu toho bohužel ještě příliš mnoho nevím, a proto jsem vlastně tady – účastí v této soutěži bych si moc ráda rozšířila spektrum svých vědomostí, také nabrala nové zkušenosti a zážitky.

Zpěvu se věnuji řadu let, chodila jsem také do pěveckého sboru, kde nyní pomáhám malým dětem s hlasovými cvičeními. Necelý rok hraji na klavír. Jsem člověk optimistický, empatický, chaotický a vnímavý. Mezi mé negativní vlastnosti patří tvrdohlavost a nedochvilnost. Velmi důležitý je pro mne zdravý životní styl, ráda plavu, běhám a jezdím na kole. Jsem společenský typ, zajímám se o kulturní dění a miluju pivo.10543521_665946286852708_5612999945821091393_o

Postup do finále mě velmi potěšil!

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Pro jaký fanoušky? Zatím jich moc není, známá jsem jen u nás v paneláku, hold začínám skromně… Kdyby se ale nakonec nějaká ta hrstka odvážlivců našla, užijte si mé vystoupení a hlavně – radujte se z hudby! Těším se na Vás!

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s