Představení interpreta: SunHye

aya

Sunhye

Jméno: SunHye
Věk: 22

Kategorie: Zpěv

O mně:
Jmenuji se SunHye (ale taky mě můžete znát jako Ayu, přezdívek mám hodně), je mi 22 let a vůbec na to nevypadám. V Brně studuji hudební vědu a když se mi podaří napsat všechny seminárky a dokonce v termínu, tak ještě nějaký ten pátek studovat budu. Před více než čtyřmi lety mi moje kamarádka pustila pár k-popových videí a začaly jsme se spolu dívat na show plnou trapných idiotů. Od té doby jsem věrná ELF ^^ O rok později kamarádka narazila na hudebních show na nováčky v růžových kvádrech, jejich debutové MV jsme sjížděly pořád dokola, a díky tomu jsem i L.O./\.E. Taky ráda chodím s přáteli do kina (nejen) na Marvelovské filmy, zbožňuju Miniony a svá dvě morčátka Bobinu a Bublinu (korejské jméno doma neprošlo…).

aya1

Po mnoha letech ve sboru je teď Contest moje jediná příležitost si pořádně zazpívat a namotivovat se k něčemu pořádnému. A že té motivace je.

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Všem, kteří se přijdou podívat a podpořit svéoblíbence, přeji, ať si Contest pořádně užijí a fandí o sto šest 🙂 Já si to i přes nervozitu užiju určitě a na pódiu do toho dám všechno!

Odkazy:
Ask
Youtube

4 komentáře: „Představení interpreta: SunHye

  1. „Asi se příští rok nezúčastním, když jsem se po těch letech konečně umístila.“ 😀
    Bože vždyť neumí zpívat, nemá nijak vymakanou techniku, zpívá strašně sborově a její barva hlasu je nijaká. Nechápu, co na ní všichni vidí a slyší XDD

    1. A to jsem řekla kdy? 😉 Přemýšlela jsem, jestli se budu účastnit tento rok ještě předtím, než vůbec proběhlo finále loni 😀
      Kdyby tu radši byla konstruktivní kritika místo posmívání 😉

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s