Představení skupiny: Fift Element (F.E)

02

Fifth Element

Členky:
Dominika Křížová – Domi (21) – 4D
Natálie Šťastná – Natty (19) – Main Vocal
Tereza Lukschová – Teru (17) – Visual
Lenka Tyrnerová – Lenka (17) – Main Dancer

Kategorie: Performance

O skupině:
Jsme brněnská skupina Fifth Element, skládající se z pětice bláznivých holek. Právě jako jednotlivé elementy, tak i my a naše osobnosti jsou každé jedinečné. Právě tyto rozlišnosti z nás všech dělají „pátý element“. Dohromady nás svedla naše společná láska k asijské kultuře. Společně jako skupina působíme již od začátku minulého roku.

181

Pražského KPOP Contestu jsme se účastnily již minule a za uplynulý rok jsme měly možnost vystupovat na hodně místech a akcích – od slovenského Hangukonu až po AsianStyle party na letošním Animefestu. Využívaly jsme každou možnost zlepšit a vypilovat naše schopnosti jak v tanci tak i ve zpěvu a na začátku roku jsme dokonce vydaly náš druhý dance cover. Ale i tak nás před každým vystoupením navštíví nervozita. Hold jsme už takové.

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Přestože nás je celkově pět, na jevišti nás tento rok uvidíte bohužel pouze čtyři. I tak ale stále doufáme ve vaši podporu, protože právě ta zahání tu největší nervozitu a dodává nám všem odvahu.

Proto pokud se mezi diváky najde někdo, kdo nás podporuje ať už málo nebo hodně, budeme jen rády, když vás uslyšíme. Udělejte tu správnou atmosféru jak pro nás tak i pro ostatní soutěžící.

Odkazy:
Co se aktuálně děje a všechny informace ohledně naší skupiny najdete na facebookové stránce „F.E Official“, kterou aktualizujeme vždy, když můžeme.
Facebook

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s