Představení skupiny: GIA

GIA_predkolo

GIA

Členky:
Lucie Bartošová (Seps) – organization leader, puntičkář, stará bačkora, babyface
Jana Gargašová (Džana) – choreo precioso leader, swag princess, další stará bačkora a babyface
Kamila Bartošová (Kami) – speed dance specialist, sexy hips, innocent little devil
Barbora Vyhlídalová (Boomie) – powerful voice, neřízená střela, labužník
Monika Koubková (GMIN) – evil maknae, sexy výrazy, boy dance specialist

Věkové rozmezí 18 – 23 let

Kategorie: Performance

O skupině:
Jsme banda, co se zná a tančí, zpívá a všeobecně dělá všemožný kravál už nějaký ten pátek. Nově se k nám přidalo jedno blonďaté stvoření. Tréninkovým prostorem se nám stala sklepní místnost vysokoškolských kolejí. Zrcadla nemáme. K účelu zdokonalení našeho vystoupení zneužíváme webkameru, kamarády. Někdy i paní kolejní (zdravíme Jarmilku!). Cvičíme s chutí. Cvičíme s velkým nasazením. Když GMIN zhasne, cvičíme potmě (pokud ji za to Boomie zrovna nezabíjí). Když někdo donese palačinky od babičky, buchty nebo jahody, cvičíme sporadicky.

GIA_kolaz

Blonďaté flegmatické stvoření Džana umí být pěkný perfekcionista. Seps zase pěkný dříč a Kami drsně ohebná. Maknae dokáže paradoxně nahodit ty nejvíc sexy pohledy a Boomie umí zpěv parádně procítit. GIA je zkratkou Give it all. Takže kolikrát nespíme, když máme hlavu plnou nápadu na mix nebo choreo, zvládáme tréninky i po flámu, i když se pak domů vracíme jak zombíci, nebo zkoušíme dohánět tréninkový deficit v rekordním čase v podobě dvoudenní intenzivky. I když na sebe někdy trochu štěknem, máme se rády.

Protože v contestu nejsme poprvé a předkolem i pražským finále už jsme loni prošly, mohly jsme čerpat z našich předchozích zkušeností a poučit se z našich minulých chyb. Začaly jsme se více zaměřovat na věci, které nám unikaly, a i naše spolupráce se zlepšila. Postup je nám obrovskou motivací ukázat, že jsme ten rok jen neseděly a nešoupaly nohama. To, co děláme, nás neskutečně baví a doufáme, že našimi budoucími vystoupeními pobavíme i publikum.

Videoukázka:

Vzkaz pro fanoušky:
Pokud jsme vás nějak zaujaly a rádi byste nám vyjádřili podporu, určitě nás povzbudí a potěší, když během vystoupení uslyšíme z publika zvolání názvu naší skupiny „GIA“! 😉 Budeme rádi i za jakékoli jiné projevy podpory. Doufáme, že si tedy naše vystoupení užijete (^o^)/

Odkazy:
Youtube

1 komentář: „Představení skupiny: GIA

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s