Projekt I AM KOREA!

Chcete se zapojit do unikátního projektu I AM KOREA? přidejte se k nám!
22. června přiletí na pražské letiště tři zástupci SAYUL Europe Project, který se stal součástí televizního programu „I’M KOREA“ (나는 대한민국). Webové stránky projektu naleznete ZDE. V Praze zůstanou do 24. června a budeme rádi, když se Vás co nejvíce zúčastní a s projektem pomůže!

O Co jde?
Je zapotřebí zde natočit zajímavé video, jehož součástí je také hromadné zpívání písničky. Písnička je v korejštině, ale nemusíte se bát. Aby jste se mohli zúčastnit, nemusíte být dobrými zpěváky a ani nemusíte umět korejsky. Fonetická verze textu písničky nám bude brzy zaslána a i když je upřednostňováno, aby si všichni zapamatovali co největší část, při natáčení bude možné dívat se občas buď na mobilní telefon nebo na papír s textem. Zvolená píseň ZDE.

A co je potřeba?
Úžasné by bylo, kdyby někdo byl schopný nabídnout ubytování. Jedná se o přespání od 22. do 24. června, dva chlapci a jedna dívka. Pokud by někdo měl možnost nabídnout ubytování v Praze, napište prosím na e-mail CzechHallyuWave@gmail.com (co nejdříve) a my Vás propojíme přímo s konkrétní osobou, která celou cestu zařizuje (komunikace v ANJ).

A co od všech ostatních? 23. června (v úterý) je zapotřebí sehnat co nejvíce lidí. Všichni bychom se sešli na místě, které všem přihlášeným včas upřesníme, cvičili bychom zvolenou písničku a nakonec natočili video. Část dne by se také strávila cestováním po Praze, aby se krom zpěvu natočilo i naše město.
Zapojíte se? Napište nám také na e-mail (CzechHallyuWave@gmail.com). A nebojte se sebou vzít co nejvíce přátel, ať ukážeme, že Česká republika má o Korejskou kulturu opravdu zájem!

11292685_858086130927906_219074113_n

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s