Czech Hallyu Wave na PragoFFestu

Pokud se chystáte na PragoFFest, v sobotu 31. 1. budete mít možnost přijít se podívat na program připravený naším sdružením. Co Vás během tohoto dne čeká?

Program zahájíme v 10:00 hodin přednáškou, která bude jak jinak než představením našeho sdružení. Řekneme Vám něco o našem vzniku, našem poslání, aktivitách a také akcích – již minulých či teprve plánovaných.

V 11:00 navážeme přednáškou o K-POP Contestu. K-POP Contest je akce, kterou Czech Hallyu Wave organizuje po celou dobu své existence, každým rokem. za sebou máme úspěšné již čtyři ročníky. Co obnáší taková akce? Kdo za ní stojí? Kolik zabere času a kolik stojí peněz? Jaké jsou úspěchy našich vítězů a jaké máte šance na úspěch i Vy? Pokud Vás odpovědi na tyto otázky zajímají, nenechte si přednášku ujít.

Třetí přednáškou v pořadí, ve 12:00 hodin, bude přednáška, která Vám představí K-POP, tedy nejsilnější aspekt korejské moderní kultury, kterou naše sdružení podporuje. Víte kam až sahají kořeny K-POPu? Jaké všechny styly se podílely na jeho vzniku? Jak velký vliv na K-POP mají ostatní země a jak probíhá jeho vývoj v posledních dvou desetiletích? Pokud ne, určitě je přednáška právě pro Vás.

Poslední přednáškou v první polovině bloku bude přednáška o korejské módě ve 13:00. Jaké jsou trendy pro letošní rok? Jak se takový korejský kousek může dostat přímo do Vašeho šatníku? Přijďte to zjistit!

Po přestávce, v 15:00 se můžete dostavit na soutěž. Půjde o několik krátkých soutěží kvízového typu, kdy vítěz z každé z nich obdrží propagační placku Czech Hallyu Wave dle výběru a také vstup zdarma na letošní Hallyu Wave Weekend! (Hallyu Event + K-POP Contest 2015)

Po soutěži, od 16:00 si dáme hudebních 45 minut, kdy budeme promítat videoklipy na přání. POZOR! K dispozici nebude internetové připojení, proto budou k dispozici pouze takové videoklipy, které si předem připravíme. Pokud si budete chtít nechat některý videoklip zahrát, napište si o něj předem na náš e-mail! (czechhallyuwave@gmail.com)

I v 17:00 budeme s hudbou pokračovat, ale v trochu jiném soudku. Tři členky skupiny O.M.G. si pro Vás připravily dvě vystoupení, mezi kterými budete mít prostor se jich zeptat na to, jaké to je, vyhrát K-POP Contest, jaké to bylo na World Festivalu v Changwonu, jaké to bylo vyhrát hlavní cenu a na jakékoliv další otázky, které vás prostě zajímají.

Od 18:00 se Vám budou O.M.G věnovat a při tanečním workshopu Vás naučí některé taneční kroky.

Ve 20:00 poté uzavřeme celý den promítáním filmu Eerie Romance. V hlavní roli Lee Min Ki, jako pouliční kouzelník, který potká dívku se schopností vidět duchy. nejen že ji zaměstná, ale také se do ní zamiluje. Jak se s její schopností vyrovnají a jak to mezi nimi dopadne? Přijďte se podívat!

 

1 komentář: „Czech Hallyu Wave na PragoFFestu

  1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se můžu na K-pop contest dostat jako solo artist. Případně zda si můžu vybrat mezi preformance a zpěvem.
    Děkuji

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s