K-FOOD IS GOOD

Jako druhou letošní akci nezaměřenou na K-POP vám nabízíme akci s názvem K-FOOD IS GOOD. Jak již název připomíná, jedná se o akci zaměřenou na korejskou kuchyni. V rámci programu tohoto dne o korejském jídle si můžete přijít užít kulinářskou show, kde vám kuchař ukáže, jak a z čeho si doma připravit některý z jednoduchých typicky korejských pokrmů, poslechnout si můžete přednášku o korejském jídle a typickém dni korejského strávníka, dozvíte se, kde v České republice sehnat korejské suroviny a jak z nich vybírat a některé z korejských pochoutek či suvenýrů si přímo na místě budete moci zakoupit. Součástí akce bude soutěž o tematické ceny a ochutnávka tradičních korejských pokrmů (v ceně lístku).

Na místě bude vstupenka na akci k dostání za 260,- Kč anebo v předprodeji za 230,- Kč (počet míst bude omezený, proto nenechávejte koupi lístků na poslední chvíli!).

K-FOOD IS GOOD se bude konat pátého prosince, tedy den před dříve avizovanou akcí K-MOVIE DAY. Lístky v předprodeji se dají objednat na obě akce zároveň (vstupenky na obě akce v předprodeji vyjdou na 330,- Kč, tedy ušetříte 65,- Kč oproti vstupu zakoupeném přímo na místě).

Lístky v předprodeji je možné zakoupit od dnešního dne do 3. prosince 2014 a to následujícím způsobem:

Na e-mail CZHWticket@gmail.com zašlete objednávku, která bude obsahovat nejen počet lístků, ale také jména držitelů lístku.
Příklad objednávky: Objednávám 2 lístky na akci K-FOOD IS GOOD na jména Jan Novák, Tereza Nováková.

Do předmětu e-mailu uveďte název akce. Pokud objednáváte lístky na oba dva dny akce zároveň, můžete do předmětu napsat pouze jeden název a podrobnosti rozepsat v těle e-mailu.

Po obdržení objednávky budou do 3 pracovních dní v odpovědi zaslány platební údaje. Jakmile obdržíme platbu, do dalších tří pracovních dní přijde na e-mail, ze kterého byla zaslána objednávka, PDF soubor s internetovým lístkem (e-ticket). Tento lístek je možné vytisknout a nebo při vstupu na akci otevřít ve Vašem telefonu (pokud bude na Vašem displayi čitelný kód).

Pomozte nám propagovat akci a sdílejte ji na facebooku s hashtagem #kfoodisgood !

kfig

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s