K-MOVIE DAY

Letos poprvé se k námi konaným akcím připojí také dva eventy zaměřené na jiné odvětví moderní korejské kultury, než je hudba. Jednou z nich je akce zvaná K-MOVIE DAY, pro tentokrát věnovaná převážně korejské kinematografii.

Akce se bude konat šestého prosince a na co všechno se můžete těšit?
Za cenu jedné studentské vstupenky do běžných sítí kin (tedy 135 Kč na místě) uvidíte dva korejské filmy promítané na plátně (o jaké filmy se jedná vás budeme informovat na facebookové události akce předem), budete mít možnost si poslechnout zajímavé tematické přednášky nejen o korejských filmech, ale také seriálech, K-POP hvězdách v kinematografii a další.
Dostanete možnost nejen podepsat petici prosazující vysílání korejských filmů a seriálů na českých televizních stanicích, ale budete si také moci odnést domů petiční arch, naplnit jej podpisy lidí ze svého okolí a dodat nám jej zpět, čímž můžete výrazně přispět k přesvědčení českých médií, že o korejskou kinematografii máme zájem. Na místě bude možné zakoupit si také tematické suvenýry a nebude chybět ani soutěž o tematické ceny.

Na akci chystáme ještě několik překvapení, o kterých se budete postupně dozvídat jak na našich webových stránkách, tak především v události, kterou najdete na našem Facebooku. A protože se event koná v předvánočním čase, doufáme, že společně konec roku náležitě oslavíme, minimálně na chystané Asianstyle party, která se koná ve stejný den – večer.

Zní pro vás tento program lákavě? Pak si neváhejte zakoupit lístek v předprodeji (předprodejová cena je snížena o 35 Kč). Počet míst v kinosálu bude totiž omezen a není tak možné zaručit, že pokud koupi lístku necháte na poslední chvíli, zbude pro vás místo.

Lístky v předprodeji je možné zakoupit od dnešního dne do 3. prosince 2014, a to následujícím způsobem:

Na e-mail CZHWticket@gmail.com zašlete objednávku, která bude obsahovat nejen počet lístků, ale také jména držitelů lístku.
Příklad objednávky: Objednávám 2 lístky na akci K-MOVIE DAY na jména Jan Novák, Tereza Nováková.

Do předmětu e-mailu uveďte název akce – „K-MOVIE DAY“.

Po obdržení objednávky budou do 3 pracovních dní v odpovědi zaslány platební údaje. Jakmile obdržíme platbu, do dalších tří pracovních dní přijde na e-mail, ze kterého byla zaslána objednávka, PDF soubor s internetovým lístkem (e-ticket). Tento lístek je možné vytisknout, anebo při vstupu na akci otevřít ve Vašem telefonu (pokud bude na Vašem displayi čitelný kód).

Pomozte nám propagovat akci a sdílejte ji na facebooku s hashtagem #kmovieday!

k-movieday

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s