Ubytování během Hallyu Weekendu

Pro všechny, kteří se chystají na Hallyu Weekend (Hallyu Event – 9. 8. 2014, K-POP Contest – 10. 8. 2014) zde máme oznámení o možnosti ubytování.

Dohodli jsme se s ubytovnou ABEX. Do konce května (více, než měsíc) je tedy možné objednat si ubytování v tomto hostelu. Nejedná se tento rok o rezervace přes nás. Veškeré objednávky komunikujte přímo s hostelem, pouze uveďte v e-mailu heslo HALLYU WEEKEND.

Ubytovna se nachází na Praze 3, v ulici Jana Želivského, dostupnost k centru je tedy velmi pohodlná. V blízkosti ubytovny se nachází jak autobusy, tak i tramvaje či metro.

Pro účastníky naší akce je do konce května připravena rezervace celkem pro 40 osob na dobu našeho eventu. Pokoje jsou prozatím k dispozici 3, 4, 5 a 6-ti lůžkové. Bylo by ideální tvořit skupiny v těchto počtech. Na případné „rozhození“ do pokojů je také možné dohodnout se přímo s provozovateli (my totiž nebudeme mít informace o tom, jaké pokoje jsou ještě volné). Dobu ubytování si také samozřejmě dohodnete přímo, s tím, že ceny platí tak, jak jsou uvedeny v ceníku hostelu.

Počítejte s tím, že v neděli 10. 8. po K-POP Contestu se bude opět konat AsianStyle párty, tedy pro ty, kteří se chtějí účastnit, bude jistě pohodlnější přespat i v z neděle na pondělí. V případě více nocí se také snižuje cena ubytování, jednu osobu by tedy cena v případě dvou a více nocí mohla vyjít pouze na 140 až 180 Kč (podle toho, kolik osob bude na pokoji)

POZOR! Pokoje jsou prozatím rezervovány pouze do konce května. Pokud se kapacita nezaplní, prvního června budou zbylé pokoje uvolněny pro ostatní veřejnost.

Neváhejte tedy s ubytováním!
Napsat si o pokoje můžete na tento e-mail: ubytovnaabex@gmail.com. Nezapomeňte do předmětu připsat HALLYU WEEKEND

 

1 komentář: „Ubytování během Hallyu Weekendu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s