Anketa pro Flashmob 2014

Zvolte si flashmob pro rok 2014!

V minulých dnech jsme s vámi v jednotlivých článcích sdíleli všech 20 flashmobů, přihlášených do soutěže. Nyní spouštíme hlasování.

Opět prosíme, nehlasujte náhodně! Na hlasování máte dostatek času. Můžete hlasovat až do půlnoci, dvacátého listopadu 2013, kdo tedy ještě neviděl všechny flashmoby, máte ještě dostatek času si je nejdříve všechny prohlédnout (videa 1-5, videa 6-10, videa 11-15, videa 16-20).

Jakmile si budete stoprocentně jistí, že jste si vybrali video, které chcete v roce 2014 tancovat s námi, neváhejte a pošlete svůj hlas!

Každý může zvolit maximálně tři možnosti a každý může hlasovat pouze jednou.

Za vaše hlasy děkujeme a těšíme se na výsledky!

[ANKETA UZAVŘENA]

13 komentářů: „Anketa pro Flashmob 2014

     1. a co když mám PC společně se sourozenci, akorát oni mají svůj účet… a budou mi chtít dát hlas… ?? budou se ty hlas počítat?

      1. podle ctenych CZHW nemas co mit sourozence, kteri maji radi Kpop a chteji hlasovat za flashmob 🙂 Nebo bez do obchodaku a kup vsem vlastni PC haha…i kdyz stejne to jede ze stejne IP adresy, takze nevim, jestli to pomuze no :)))

       1. Drahý Slavo, příště si tyto útoky nech od cesty, ano? Chápeme, že někteří mají sourozence a ti třeba také mají rádi kpop a chtějí podpořit fanoušky, ale jsou tu i tací, co chtějí podvádět a hlasují sami pro sebe xykrát. Což samozřejmě není fér, čili vlastně kvůli nim musí „trpět“ takhle i ostatní. Takže prosím příště se snaž vše pochopit v širším pohledu. Nás to mrzí, že to tak je, ale není to naší vinou.

        1. tak kdyz to nevadi adminum na MTV.cz jak je tam bombarduji hlasmi lidi co si meni IPcky, tak snad z toho nebude skandal ani tady 🙂 Nevim, jestli neexistuje nejakej hlasovaci nastroj, kterej tohle osetruje nejak lip.

         1. Sice mě těší že nás chceš srovnávat s MTV.cz, ale zase si uvědom, kolik tisíc lidí hlasuje tam, kde se to ztratí a kolik lidí hlasuje tu, kde je skutečně každý hlas potřebný a může rozhodnout o vítězi? Pravděpodobně něco existuje, ale bohužel jsme na to zatím nenarazily a pro příště určitě najdeme něco lepšího. Takže si myslím, že už není potřeba se v tom nějak hnidopišky pitvat a nechat to tak, jak to je.

 1. Můj bratr i sestřenka jsou taky kpopeři a s bratrem jedem na 1 pc a sestrenka nema dovolenej pc tak jak to asi mame udelat kdyz i moje setsrenka chce na flashmob jet a chtela hlasovat ode me a bratr chtel tez hlasovat… hold se bude počítat jen ten 1 hlas

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s