Oznámení o změně průběhu hlasování o Flashmob 2014

Zdravíme všechny, kteří se plánují zapojit do hlasování o flashmob.

Nejdříve bychom rády poděkovali všem, kteří nám zaslali své výtvory a jsme neskutečně rádi, že se jich sesbíralo tolik a vybírat můžeme z celých dvaceti flashmobů.
Právě kvůli (díky) tomuto množství jsme však dnes diskutovali o hlasování. Každý flashmob má více než pět minut a nad sledováním všech dvaceti by jste tak mohli strávit až dvě hodiny, což si ne každý může jen tak dovolit.

Abychom tedy předešli případnému hlasování „naslepo“, rozhodli jsme se, že počínaje dneškem zveřejníme každý den pět flashmobů a den po té, co budou všechny flashmoby zveřejněny, zahájíme hlasování.

Vy tak máte možnost si každý den udělat „průzkum“ zveřejněnou pěticí a v pondělí se pak rozhodnout pro ten nejlepší. Neváhejte si doma každý flashmob průběžně známkovat či si dělat poznámky, aby jste do příštího týdne nezapomněli, který byl ten nejlepší.

Jména tvůrců u flashmobů nebudou uvedena, tentokrát pro to, aby se minimalizovalo případné hlasování ze sympatie či antipatie. Prosíme, volte pečlivě, ne jen podle toho, jak moc máte rádi skupiny do flashmobů vybrané, ale hlavně podle toho, jaký na vás celkový flashmob zanechal dojem a jakou taneční sestavu se všichni z nás dokáží co nejlépe naučit.

Věříme vaší objektivitě a tomu, že se nám jistě podaří společně vybrat ten nejlepší flashmob pro rok 2014!

Již brzy se těšte na prvních pět videí.

Příjemnou zábavu přeje tým Czech Hallyu Wave 🙂

3 komentáře: „Oznámení o změně průběhu hlasování o Flashmob 2014

    1. Každý si z pětky může vybrat favorita a potom se rozhodovat mezi nimi 🙂 Hlasovat celkem šestkrát by se pro nás velice protáhlo (na každé hlasování je rozhodně potřeba minimálně více než týden, aby měli všichni dostatek času) a to by dost brzdilo celý projekt…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s