Video soutěž o Koreji 2013!

 
Ministerstvo zahraničních věcí Korejské republiky pořádá soutěž ‚2013 Video Soutěže o Koreji‘. Nyní se přijímají přihlášky a to do 07.10.2013. Tato soutěž je otevřená pro každého, bez ohledu na věk, mimo Korejců. Ceny, které je možné v soutěží vyhrát jsou: automobil, notebook, tablet, digitální fotoapará a  externí pevný disk. To vše od korejských výrobců.
 
Pokud se chcete soutěže zúčastnit, stačí si vybrat jedno ze dvou témat. Témata jsou: „Můj nejlepší přítel je korejský …“ a „Moje oblíbené korejské jídlo je …“ a vytvořit vlastní video, natočené jakýmkoliv zařízením (mobilní telefon, digitální fotoaparát, videokamera a podobně). Video musí být kratší než 3 minuty.
 
Žadatelé mohou nahrát své vyplněné video na YouTube nebo na jiné webové stránky pro sdílení videí. Nakonec je zapotřebí vyplnit formulář žádosti a zaslat formulář spolu s odkazem na video na vcon.mofa@gmail.com
Formulář žádosti lze stáhnout na webových stránkách korejského ministerstva zahraničí v Soulu (http://mofa.go.kr, konkrétně ZDE), nebo je možné jej poptat na nejbližším korejském velvyslanectví nebo konzulátu.
 
poster1
 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s