Soutěž! Vytvořte si vlastní flashmob pro rok 2014! (Prodlouženo!)

Je sice teprve září, ale to neznamená, že se všichni společně už nemůžeme těšit na Czech Hallyu víkend 2014! A jak se lépe pro začátek navnadit, než vytvořením toho nejlepšího flashmobu? Protože písničky či choreografie ve flashmobu nebyly vždycky takové, jaké by si většina opravdu představovala, pro příští ročník na to půjdeme zcela jinak. A jak? Flashmob si vytvoříte sami! A právě proto vyhlašujeme soutěž.

V čem soutěž spočívá? Je to snadné. Zamyslete se nad tím, co by jste chtěli ve flashmobu tančit vy a lidé ve vašem okolí. Přesně takový flashmob vytvořte a zašlete nám jej do 15. října. Všechny přijaté flashmoby poté zveřejníme a vy sami si odhlasujete, který z už sestavených flashmobů se Vám líbí nejvíce! Autor vítězného videa od nás potom obdrží podepsané CD skupiny Big Star!

Pravidla:
1 – Video musí mít délku v rozmezí 5 až 10 minut.
2 – Ve videu se nesmí opakovat jedna skupina.
3 – Flashmob je nutné uložit v některém z běžných videoformátů na server Ulož.to – neveřejně! (je nutné zvolit heslo pro stažení).
4 – Odkaz pro stažení nám i s heslem zašlete na e-mail CzechHallyuWave@gmail.com do 30. září 2013.
5 – Flashmob musí být složen z videí, ze kterých je znatelná taneční choreografie písničky.
6 – Ke každému zaslanému flashmobu přiložte do těla e-mailu seznam písniček a interpretů, tak, jak jste je zvolili v po sobě jdoucím pořadí.

A to je vše. Podělte se s námi o vaše výtvory a pomozte nám udělat flashmob skvělým zážitkem pro všechny!

22 komentářů: „Soutěž! Vytvořte si vlastní flashmob pro rok 2014! (Prodlouženo!)

 1. Jen friendly reminder… ten flashmob sestavujete tak, ze na to bude tancit hodne lidi (jak lepsich, tak horsich v tanci). Tak si prosim vyberte lehci sestavy, abyste si pak vsichni nestezovali, ze je to moc tezke (jako to bylo tento rok).

  1. Sry, ale nic lehčího než bylo tento rok snad ani neexistuje 😀 😀 Výběr písniček se povedl, ale lidi byli líní se to naučit a tak to sváděli na choreografie 😉

 2. Další dotaz 😀
  Jak budete ty naše videa vkládat? postupně nebo v jeden den??
  Ptž když vložíte (např.: 20 videí) najednou tak si každý podívá na ty první jenom

   1. A nevíte jak to v tom Movie Makeru dát do jiného videoformátu?? Už jsem to dávala na uložto, ale v tom formátu, ve kterém to už je, mi to video nešlo, když jsem ho stáhla

 3. Asi si všichni budete myslet, že jsem blbá, ale co znamená ‚do těla e-mailu‘? Sice mám takové tušení, ale abych to neposlala a potom nebyly nějaké neshody. Předem díky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s