Výsledky K-POP Contestu

Čas utekl jako voda a celý Hallyu víkend je za námi. Nyní Vám přinášíme výsledky K-POP Contestu. Na podrobné reporty z obou dnů akce se můžete těšit během následujících dní.

Kategorie Zpěv:

3. Na třetím místě se umístil Štěpán Janek, který nám zazpíval písničku od Ailee – Ice Flower.
2. Druhé místo obsadilo sesterské duo Annie & Evellin, které vystoupily s mixem písniček od Naul – Memory of the wind, 2NE1 – I love you a Sistar – Alone a celý sál rozhodně ohromily.
1. A konečně první místo v této kategorii patří nadané mladé zpěvačce, vystupující pod jménem Min Ji, která nám předvedla vlastní mix hned několika K-POPových interpretů.
lknjbh

Kategorie Performance:

3. V této kategorii se na třetím místě umístila skupina Effe(x)tion, která svým vystoupením zaujala diváky natolik, že právě jejich show složená z písní skupiny f(x) získala také cenu sympatie.
2. Pomyslnou „stříbrnou“, čili druhé místo, vyhrála nejpočetnější skupina celého letošního Contestu – Wild Energy, která jistě všechny uchvátila právě svým energickým podáním písní od skupiny EXO.
1. A první místo si zasloužila šestičlenná skupina vystupující pod názvem SIX OF A KIND. Porotu tato skupina přesvědčila písní BANG od After School a mixem dalších písní.

six of a kind

Všem umístěným srdečně gratulujeme!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s