Czech Hallyu Wave

Představení skupiny: Boom CO

komentáře 4

CIMG4778Boom CO

Členové:
Karolína Bendová/Kajika (19) – Leader skupiny
Tereza Kadeřábková/Lina (17) – Dancemachine skupiny
Alena Štraubová/Al (17) – Zpěvačka skupiny
Tereza Schneebergová/Chilli (16) – Stylistka skupiny
Eliška Popíková/Ellis (16) – Maknae skupiny

O skupině:
Skupinu jsme založily v září minulého roku (2012). V kompletní sestavě působíme od letošního února, do té doby jsme hledaly pátou členku, kterou se nakonec stala Ellis. V současnosti máme natočeny pouze 2 dance covery k písničkám I don’t need a man od Miss A a Sherlock od SHINee. Natrénováno máme ovšem pár dalších choreografií, se kterými chceme vystoupit na contestu :).

Když jsme se dozvěděly o konání předkol, pěkně nás to překvapilo, jelikož jsme s nimi časově nepočítaly (stejně jako ostatní :D). Na samotném místě nás přepadla nervozita, která po povinném odzpívání naštěstí téměř opadla (jelikož nejsme žádné zpěvačky :D). Do tance jsme daly vše, co jsme jen mohly (s ohledem na výběr bot na podpatku :D). Poté už jsme pouze netrpělivě čekaly na výsledky.

kolazJméno skupiny vzniklo svým způsobem náhodně. Slovo „Boom“ vymyslel leader skupiny Kajika, aby název zapůsobil dojmem něčeho nečekaného, nového a zkratka „CO“ znamená „Czech Originals“  a má symbolizovat naší radost, že můžeme reprezentovat Česko jako amatérská taneční K-pop cover skupina.

Vzkaz pro fanoušky:
Ceníme si všech našich fanoušků (Bombs), kteří nás podporují . Naší činnost můžete sledovat na:
Facebooku
Youtube

Velice si vážíme možnosti vystoupení v českém finále Contestu, úroveň všech účastníků je velice vysoká, proto se budeme snažit dát do vystoupení co nejvíce jen půjde a zároveň se těšíme na nová kamarádství a vystoupení ostatních 🙂 Fighting!

Reklamy

4 thoughts on “Představení skupiny: Boom CO

  1. Wow!!! Hodne vám fandím, jste zatím jedny z nejlepších co jsem tu viděla..^^ moc se mi libil vas dance cover od MIss A!!fighting!!^-^

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s