1. Fanprojekt

Máme tu náš historicky první fanprojekt a jako takový by měl být něčím výjimečným, že?
Bohužel ve své funkci končí Velvyslanec Gabriel Oh a vrací se zpět do JK. A tak jsme si říkali, že bychom pro něj chtěli udělat něco pěkného na památku, něco vzpomínkového a tak jsme se rozhodli oslovit i Vás!

Ukažte panu Velvyslanci, jak jsme mu vděční za tu úžasnou podporu od našeho prvního srazu až do posud!

A jak se vy můžete zapojit? Vyfoťte se s krátkým vzkazem v angličtině či korejštině (pan Velvyslanec neumí česky)! Fantazii se meze nekladou, ale prosíme, aby vzkazy nebyly zbytečně dlouhé! Můžete se třeba vyfotit i u nějaké pamětihodnosti, pokud jste z Prahy, tak třeba se fotit s panorámatem Hradu či jiné.

Prosíme, aby vzkazy posílali skutečně jen fanoušci, bylo by vcelku beze smyslu, kdybyste obešli celou rodinu a tu odfotili také.

Doufáme, že se fotek nashromáždí dost, my z nich poté uděláme koláž (a nebo album, záleží na počtu fotek) a osobně jí panu Velvyslanci předáme. (i my se budeme účastnit 😀 )

A deadline? Tento fanprojekt bude taková „rychlovka“ máte na to cca dva týdny, abyste nám naše výtvory poslali, tz. do 25.5. do půlnoci. Posílejte nám Vaše fotky na email czechhallyuwave@gmail.com a do předmětu uveďte slovo Fanprojekt, bez tohoto předmětu bude email neplatný!

Poslední s čím Vás ještě budu trápit – protože bohužel nemáme moc fotek z našeho historicky prvního srazu, tak budeme mooooc vděční, pokud nám také nějaké zašlete a taky plus bude když na nich bude pan Velvyslanec.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s