PŘEDPRODEJ LÍSTKŮ NA HALLYU WAVE EVENT I K-POP CONTEST

Předprodej je možná POUZE DO 6. SRPNA!
Zakoupené lístky bude možné po potvrzení přijetí platby vyzvednout ve výdejním místě v Praze (na Bořivojově ulici) a nebo až na místě konání, na základě předložení vytištěného potvrzujícího e-mailu, který každému po obdržení platby zašleme.

Cena lístků:
Pouze první, přednáškový den: 90,- Kč (3,6 EUR)
Pouze druhý den – K-POP Contest: 120,- Kč (4,7 EUR)
Lístek na oba dva dny: 200,- Kč (8 EUR)

K prvním 400 zakoupeným lístkům obdržíte při vstupu na akci jisté překvapení! U ostatních lístků se bude překvapení dávat při vstupu do rozdání zásob.

Pokud máte zájem o koupi lístku předem, napište nám na e-mail czechhallyuwave@gmail.com následující údaje:

Celé jméno kupujícího: 
Počet lístků pouze na první den:
Počet lístků pouze na druhý den: 
Počet lístků na oba dva dny:
A také informaci, zda si lístky vyzvednete v Praze na Bořijově ulici v prodejně korejských potravin FEME (Bořivojova 34, Praha) nebo zda si lístky vyzvednete až na místě, v den konání akce.
(V případě, že jste ze Slovenska, můžete také poslat e-mail s objednávkou + doplňte potřebné údaje, které Vaše banka požaduje pro provedení zahraničního převodu)

Jakmile e-mail obdržíme, zašleme vám v odpovědi podmínky platby, číslo účtu a variabilní symbol. Jakmile obdržíme Vaši platbu, dostanete od nás potvrzující e-mail a lístky budete mít připraveny.

I letos platí, že: Přednášející má na první den akce vstup zdarma (v případě, že je vás na přednášku více, platí to pouze pro přihlášeného hlavního přednášejícího) a soutěžící v K-POP Contestu mají vstup zdarma na druhý den.

18 komentářů: „PŘEDPRODEJ LÍSTKŮ NA HALLYU WAVE EVENT I K-POP CONTEST

 1. Zřejmě to nepude,ale i tak se zeptám. Je možnost že by se lístek objednal (nebo jak to vyjádřit) a potom ho zaplatit na místě? Nebo to musím nějak zařídit?

 2. Už minulý týdne v úterý jsem posílala peníze a nepřišel mi zatím žádný potvrzující Email , vím že toho máte asi celkem dost s ohledem na to, klik lidí dojede ale i tak bych ráda věděla, jestli jste moji platbu přijali ^^

  1. Cituji ze stránky události: „Event se letos uskuteční na Základní škole u Svatého Štěpána, Štěpánská 1286/8. Dostanete se tam tramvají z IP Pavlova a nebo třeba i pěšky z Václavského náměstí!

   A Contest se letos uskuteční v Radiopaláci na Vinohradské 1789/40. I sem se dá dostat krásně tramvají a to na zastávku Vinohradská tržnice.“

   Mapky a další detaily budou dodávány postupně.

 3. Ahoy.
  Jak koukám v komentáři nade mnou, lístky na HWE je možné zakoupit na místě. Hrozí nějaká možnost, že lísty se vyprodají a už se tam nedostanu? Nikde tady totiž nevidím, jestli je nějak omezená kapacita.

  1. Obzvláště u Contestu je možné, že lístky nevyzbydou, kapacita je omezená, nicméně dostatečně velká a prozatím se kompletní vyprodání nezdá pravděpodobné. Stoprocentně ale slíbit nemůžeme, zda lístky budou nebo ne.

 4. Ahoj, chtěla sem se zeptat proč mi nepřišel potvrzující email… převod peněz byl převeden v pořádku a mám lísty zaplacené od 5.8 ale potvrzující email stále nikde…psala jsem vám i email na který jste mi neodopověděli tak bych chtěla vědět co se děje. Děkuji .

  1. Ahoj,

   bohužel tohle jsme psali jen na fb a né i zde, každopádně jsme avizovali, že vstupenky budeme potvrzovat až po 8.8. (čili po dnešku). Měj prosím chvilku strpení, jelikož se sraz blíží tak nevíme, kde nám hlava stojí. Děkujeme za pochopení

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s