Pošlete vzkaz svým oblíbeným kapelám z CUBE!

Sdílím fanprojekt pořádaný spřáteleným webem HallyuUK :

Vaše photo messanges můžou být šancí, jak ukázat vaší oblíbené skupině (skupinám), proč je milujete a co pro vás znamenají. Vyfoťte se a připojte maximálně pět slov vysvětlujících, co pro vás BtoB, B2ST a 4Minute znamenají.

Můžete využít jak photoshop tak i jednoduché mobilní editory jako je třeba LINE kamera. Můžete je oživit jakkoliv jen budete chtít, ale musíte se ujistit, že nepřekročíte limit 5 slov, která budou jasně viditelná! Tady máte pár příkladů jak to má/nemá vypadat:

správně vytvořený vzkaz
správně vytvořený vzkaz, figurantka se vyfotila i s cd BTOB
toto je špatný příklad - jsou zde osobní informace
toto je špatný příklad – jsou zde osobní informace
jak to nemá vypadat - zmixované oba jazyky
jak to nemá vypadat – zmixované oba jazyky
jak to může vypadat
jak to může vypadat

Doufáme, že všichni pochopili, jak mají vaše vzkazy vypadat, ale pokud máte nějaké otázky, nebojte se a napište nám (na email či na twitter). Vaše fotografie nemusí nutně vypadat tak, jako jsou na příkladech; jsou tu pouze jako ukázka. Můžete změnit typ písma, pózu, lokaci (například se vyfotit před historickou budovou ve vašem městě, nebo zkrátka před místem, co je pro vaše město typické), ale musí být jasně čitelný váš vzkaz!

Je velmi jednoduché se zúčastnit toho fanprojektu – dejte lajk či follow Hallyu UK, UnitedBTOB a 4Minute UK na facebooku či twitteru (odkazy naleznete níže).

Shrnutí pravidel a pokynů naleznete níže, takže se prosím ujistěte, že jste si je pozorně přečetli, pokud porušíte jedno z pravidel, vaše zpráva nebude do fanprojektu zahrnuta. Tento fanprojekt je určen VŠEM fanouškům. Tím se myslí, že všichni, jak britští tak i mezinárodní fanoušci se mohou účastnit, ovšem jelikož je prostor omezený, prioritně bude dána přednost fanouškům z UK. Uzávěrka je 16. května 2013 a vaše fotky můžete posílat do půlnoci.

Pravidla a pokyny pro účast ve fanprojektu

-sledujte Hallyu UK na twitteru a facebooku

– sledujte UnitedBTOB na twitteru a facebooku

– sledujte 4Minute UK na twitteru a facebooku

– na fotografii nemůže být více jak 5 slov

– můžete váš vzkaz napsat jak anglicky tak i korejsky, ale prosím, nemixovat tyto jazyky. A pokud se rozhodnete využít korejštinu, pište pouze hangulem, nikoliv romanizací

– nepište do vzkazů vaše osobní informace nebo cokoliv urážlivého

– můžete poslat zprávu jak pro jednu skupinu, tak i pro všechny. Pokud se rozhodnete poslat zpráv více, pošlete nám je odděleně (co email to jedna skupina)

– jakmile nám email pošlete, ujistěte se, že do zprávy připojíte i váš twitter a facebook, abychom si mohli ověřit, zdali splňujete pravidla výše

Prosíme, pošlete nám své zprávy či dotazy na project@hallyuuk.com!

F.A.Q.

Určitě B2ST, BTOB a 4Minute uvidí naše vzkazy?

Ano! Tohle je posvěcený fanprojekt přímo od Cube, takže všechny zprávy budou poslány přímo do CUBE tudíž si je přečtou všechny skupiny

Mohu poslat fanart?

Ne. Prosím, posílejte nám pouze fotografie ve formátu .jpeg nebo .jpg

Mohu poslat zprávu všem skupinám?

Ovšem! Ale pokud plánujete poslat zprávu všem třem skupinám, pošlete nám prosím tři různé emaily, aby bylo jasné, pro jakou skupinu je vaše fotka určena.

Musím sledovat všechny vaše účty na sociálních sítích, aby byla moje zpráva přijata?

Ano. My si to kontrolujeme a posíláme připomínkové emaily těm, co pravidla výše nesplnila. Pokud na náš email neodpovíte, jednoduše vaše fotografie nebude přidána do knihy.

Doufáme, že všichni CUBE fanoušci se tohoto fanprojektu budou účastnit a těšíme se na všechny vaše zprávy! Nezapomeňte – buďte kreativní; tohle je vaše šance ukázat vaší oblíbené skupině (skupinám).

all credits: HallyuUK

>>originální článek<<

Za CZHW: 

Zkuste využít vaší představivosti a obrázek doplnit například o českou vlajku, trikoloru nebo se vyfoťte před pamětihodností z vašeho města! Zkrátka ukažte, že jste z České Republiky!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s