Czech Hallyu Wave

Přihlášky do K-pop Contestu!

komentářů 11

Stejně jako loňský rok přijímáme přihlášky na náš e-mail: CzechHallyuWave@gmail.com. (Přihlášky už prosím neposílejte, letošní kolo už je naplněné)

Přihláška musí obsahovat: 

Jméno (v případě vícečlenných skupin jména všech členů + případně název, pod jakým skupina chce vystupovat)
Věk (také u všech členů skupin)
Adresa (stačí jednoho zástupce) a další kontaktní údaje (telefonní číslo je nutné uvádět u všech soutěžících)
Audio (nebo video) (nemusíte nám zasílat ještě skladbu, jakou budete zpívat, stačí jen nahrát velmi krátké audio – nejméně patnáct vteřin – jak zpíváte jakoukoliv skladbu)
– V případě, že se chcete přihlásit pouze na tanec, nemusíte zasílat audio, ale zmiňte se o tom v přihlášce.

Vzhledem k tomu, že ještě nemáme veškeré potřebné informace o soutěži, toto prozatím v přihlášce k soutěži stačí.  Veškeré informace, které máme do dnes naleznete ZDE.
Bližší informace (o délce vystoupení a podobně) snad dostaneme do konce tohoto týdne a všechny přihlášené budeme včas informovat a psát si o případné další potřebné informace.

Neváhejte a přihlašte se! Pro každého, kdo se zúčastní, bude mít Velvyslanectví Korejské republiky nachystaný dárek související s K-popem. Čím více Vás bude soutěžit, tím větší šance, že se Česká republika objeví na finále soutěže v Koreji!

Reklamy

11 thoughts on “Přihlášky do K-pop Contestu!

 1. a posilat teda musime jenom video (nebo audio) jak zpivame ale tanec ne? a jeste bych se chtela zeptat jak budeme zpivat uz na soutezi budeme moct mit v pozadi zvuk??

  • Aho Lucy, ano, stačí nám poslat jen nahraný zpěv (video nebo audio, je to jedno). Na soutěži je možné mít zvuk v pozadí – bez hlasů (maximálně povolíme malinko doprovodných vokálů např. v refrénu). Brzy zveřejníme základní pravidla soutěže 🙂

 2. Do kdy se smí posílat přihlášky?
  A máme mít na tanec i na zpěv jinou písničku?
  Děkuju za odpoveď 🙂

  • Ahoj Suzie, ještě není stanovené konečné datum na zasílání přihlášek, ale čím dřív, tím lépe (bude se nám lépe plánovat program když budeme mít představu o počtu zúčastněných). Detaily o tom, jak mají být písničky a jak to může být spojené nebo rozdělené pošleme nejdéle někdy dneska večer 🙂 Tak si to pak můžete projít. Bude to tady na stránkách.

 3. Kamsahamnida! 🙂

 4. a to máme tu přihlášku poslat přes e-mail?a jak vám máme doručit podpis rodičů?

  • Ano, přihlášky e-mailem, jak je napsáno v článku. Oficiálně ještě není třeba posílat souhlas, ale pokud chcete, stačí vytisknout základní pravidla, nechat je podepsat alespoň jedním z rodičů (nejlépe i s uvedeným mobilním telefonem na daného rodiče), potom naskenovat nebo stačí čitelně vyfotit a poslat jako obrázkovou přílohu v e-mailu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s