Souhrn informací o CZHW Eventu 2012

V letošním roce se Czech Hallyu Event bude pořádat v Srpnu a to hned dva dny – 11. a 12. a bude spojen zároveň s K-pop Contestem (stejný Contest jako v roce 2011)

1. den akce:
První den bude věnovaný přednáškám nejen z oblasti K-popu ale i dalších odvětví korejské kultury, k dispozici bude například jazykový workshop a podobně. Zároveň bude možné si v prvním dni zasoutěžit o ceny při vědomostním kvízu a talentové soutěži v kreslení, zahrát si různé hry, podívat se na promítaná videa a podobně.

2. den akce:
Bude zahájen setkáním na Václavském náměstí, kde se opět zatancuje flashmob. Následně se přesuneme do pronajatých prostor, ve kterých se nejdříve naobědváme (korejské občerstvení) a poté se bude konat K-pop contest o hodnotné ceny.

První informace o Contestu pro soutěžící jsou následující:
Každý soutěžící musí mít připraveny dvě části písniček (o maximální délce vystoupení Vám podáme informace co nejdříve)
Jednu část vystoupení by měl každý soutěžící tancovat, druhou část zpívat. Pokud raději tancujete, než zpíváte, je možné zvolit si taneční část delší a zazpívat jen krátký úryvek některé písně a totéž platí naopak – pokud více vynikáte ve zpěvu než tanci, můžete delší část zpívat a kratší část zvolit pro tanec.

Každý, kdo se soutěže zúčastní dostane ceny od Velvyslanectví Korejské republiky v podobě různých K-pop goodies! Proto neváhejte a alespoň se o soutěž pokuste!

Už během tohoto týdne se pokusíme zjistit co nejbližší další informace.
Prozatím můžete trénovat zpěv a tanec.

17 komentářů: „Souhrn informací o CZHW Eventu 2012

  1. pardon ze zase otravuju ale ma jeste par otazek 😀
    ta zpivana pisnicka by mela byt teda balada?
    U tance…zalezi na tom jak stara je pisnicka? treba u pisnicky ktera je 2 roky stara,tak sem v podstate mela vetsi cas se choreografii naucit…ovlivni to potom nejak hodnoceni nebo zalezi jenom na tom jak dobre to zatancuju?

  2. Ahoj můžu se zeptat ? projížděla sem si tyto články a teď nevím jestli teda musí být dvě nebo jedna písnička . Nestačilo by umět jednu písničku zazpívat bez tance na těch max 3:30 min?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s