K-pop Sraz

K-pop sraz byla první větší akce Czech Hallyu Wave pořádaná za spolupráce s Velvyslanectvím Korejské Republiky.

Jednalo se o jednodenní akci, která se konala 1. 8. 2011. Zahájena byla ve 12:15 na Václavském Náměstí v Praze. Po zahájení následovalo zatancování dvou flashmobů, které natáčela korejská televize YTN i česká televize NOVA.
Ve 13:15 se všichni zúčastnění přesunuli do kinosálu Na Perštýně, kde byl zahájen indoor program, v podobě různých soutěží, her a promítání videoklipů.Samotní zahájení bylo v podobě proslovu pana velvyslance Gabriela Oh.

V prostorách akce bylo možné podívat se na záznam flashmobu na 3D televizi poskytnuté sponzorem LG, na smyčku videoklipů na plazmové televizi poskytnuté sponzorem Samsung, zahrát si klasické korejské hry jako Catch te Mouse, Kissing Card game, kohoutí zápasy a podobně.
Součástí programu byly také tři hlavní soutěže – soutěž v kreslení, vědomostní kvíz a soutěž ve zpěvu a také tombola. Soutěže i tombola obsahovaly hodnotné ceny poskytnuté Korejským Velvyslanectvím, společnostmi LG a Samsung a další drobnější ceny pořízené Czech Hallyu Wave.

Nechybělo ani korejské občerstvení v podobě Japchae, Bulgogi a dalších specialit.

Velmi děkujeme Velvyslanectví Korejské republiky za sponzorství a pomoc při organizaci. Také děkujeme společnostem Samsung a LG za poskytnuté sponzorské dary a také Gabriele Sedláčkové, která pomohla s organizací.

Letáček akce:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s