TiNA (představení 2019)

TiNA

Kategorie: Zpěv

O mně: 
Od minulého roku se toho moc nezměnilo. Jsem stále TiNA a stále je mi přes 20 let. Jen do toho contestu jdu zase s většími zkušenostmi a jiným cílem.

Minulý rok byl hrozně moc plánovaný a trénovaný a dala jsem do toho vše a pak se to stejně moc pěvěcky nepovedlo… No, tak jsem si letos řekla, že to teda moc plánovat a trénovat nebudu a třeba se to jako zázrakem povede.

Na předkole jsem byla se chřipkou a mutovala, tři týdny před finálem, kdy by měly vrcholit přípravy, mě hospitalizovali, takže letos půjdu na prkna divadla ABC se zdviženým prostředníčkem a svoje vystoupení věnuji karmě (a doufejme, že nepůjdu nahá, protože ještě nemám pořádně ani kostým).

Tím jsem chtěla říct, že to beru naprosto vážně, vlastně tam jdu vyhrát a kdo nejde s námi, ten jde proti nám!

Vzkaz pro fanoušky:
Minulý rok jsem získala druhé místo jen díky Vám! Takže kdybyste našli někde místečko na sezení u poroty a zpívali se mnou (a přeřvali můj zpěv), tak to určitě zase nějak dotlačíme na stupínek vítězů a pak se spolu večer pořádně společensky upravíme!

Odkazy:
Na těch internetech nejsem teď moc aktivní, ale kdybyste chtěli, tak můj instagram je @chrissiegc nebo @idancetina, a na youtube mě radši ani nehledejte (a kdybyste fakt chtěli, tak hledejte TiNA).

Video představení: