!Scream (představení 2019)

 

!Scream

Kategorie: Performance

Členové:
Vráťa (Don Papa)
Dei (BordelMamá)
Min (Yekaterina)
Jeanna (Ölga)
C.C. (Natašha)
Tuc (Roksanna)
Erik (Yvan)

Věkové rozmezí vám nedáme protože jinak prokecneme jak jsou někteří starý, ale mezi nejmladším a nejstarším členem je věkový rozdíl skoro 11ti let.

O nás:
!SCREAM je staro-nová skupina založená v roce 2014, a od té doby naše sestava i jméno prošla změnami. Dalo by se říct, že !SCREAM má několik generací. Nejdéle jsou ve skupině Dei a Vráťa a těsně za nimi je Tuc. Jako další se k nám přidala Jeanna a nějakou dobu po ní Min. Náš nejnovější přírůstek jsou C.C. a Erik, kteří s námi nejsou ani rok, ale hned mezi nás zapadli a !SCREAM bez nich není úplné.

Co se předkola týče, jsme hrozně rádi, že jsme postoupili, hlavně když jsme dělali takové komplikace. Děkujeme porotě i divákům, že na nás počkali a nechali nás vystoupit. Finále se rychle blíží a my máme pocit, že na něj nikdy není dost času.  S největší pravděpodobností bude toto náš poslední contest jako celé skupiny, aspoň na nějakou dobu. Členové se nám stěhují různě po republice a bude pro nás ještě těžší se scházet. Takže doufáme, že si contest užijeme naplno a vy si ho snad užijete s námi.

Vzkaz pro fanoušky:
Přijďte a bavte se to je to hlavní!

Odkazy: 
Facebook
Instagram

Video představení: